Náhradní díl vysavač, kávovar apod. Ulka EP7 48W



| Shop2Home | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna | zítra |
| Zásilkovna - dodání na Vaši adresu | zítra |
| Osobní odběr | zítra |
| Objednací kód: | 1293 |
| Cena s DPH: | 315,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,33 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 19 % |
| Původní cena s DPH: | 389,00 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 321,49 Kč |
| Skladem ihned k dodání: | 39 ks |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 48 W |
| Průměrný tlak: | 7 Bar |
| Průměrný průtok: | 1000 ml / min |
.
| Cena bez DPH: | 14,05 Kč |
| Cena s DPH | 17,00 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 19,00 Kč |