Náhradní díl vysavač, kávovar apod. Ulka EP4 GW



| Shop2Home | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna | zítra |
| Zásilkovna - dodání na Vaši adresu | zítra |
| Osobní odběr | zítra |
| Objednací kód: | 1428 |
| Cena s DPH: | 311,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 257,02 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 18 % |
| Původní cena s DPH: | 379,00 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 313,22 Kč |
| Skladem ihned k dodání: | 5 ks |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 48 W |
| Průměrný tlak: | 20 Bar |
| Průměrný průtok: | 450 ml / min |
.
| Cena bez DPH: | 14,05 Kč |
| Cena s DPH | 17,00 Kč |
| Sleva | 11 % |
| Původní cena | 19,00 Kč |