Náhradní díl vysavač, kávovar apod. ULKA NMEHP4 21W



| Shop2Home | zítra |
| Shop2Shop | zítra |
| Zásilkovna | zítra |
| Zásilkovna - dodání na Vaši adresu | zítra |
| Osobní odběr | zítra |
| Objednací kód: | 1385 |
| Cena s DPH: | 169,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,67 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva celkem: | 27 % |
| Původní cena s DPH: | 232,00 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 191,74 Kč |
| Skladem ihned k dodání: | 46 ks |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 21 W |
| Průměrný tlak: | 4,5 Bar |
| Průměrný průtok: | 60 ml / min |
.